• Kreuj własną rzeczywistość!
  • kontakt@redfish.org.pl

Canon EOS M6, EOS 800D i 77D aparaty z wymienną optyką

Canon EOS M6, EOS 800D i 77D aparaty z wymienną optyką

Canon rozwija swoją ofertę, jeśli lubisz tę firmę, warto przyjrzeć się temu, co oferuje. Canon EOS M6 to kolejny bezlusterkowiec w ofercie producenta, z kolei EOS 800D i 77D to najnowsze lustrzanki dla amatorów, wyposażone w świetny AF. Canon EOS M6 wyposażono w nieduży, zgrabny kompakt z opcją wymiennej optyki. Posiada 24,2 Mpix matrycę formatu APS-C. Zakres ISO w tym modelu wynosi 100-25600. Aparat ma najnowszy procesor obrazu DIGIC 7, przez co jego prędkość fotografowania w trybie seryjnym wzrosła do ok. 9 kl./s. Ten nowy bezlusterkowiec ma również system Dual Pixel CMOS AF (wcześniej występujący już w modelu EOS M5), który znacznie usprawnia i przyspiesza ustawianie ostrości z podglądem na żywo oraz podczas filmowania. EOS M6 rejestruje filmy Full HD z prędkością do ok. 60 kl./s, a podczas filmowania korzysta z 5-osiowej stabilizacji obrazu. Masz do dyspozycji odchylany dotykowy ekran LCD o przekątnej 3 cale i rozdzielczości 1040 tys. punktów. Canon EOS M6 ma rozbudowane opcje łączności Wi-Fi i NFC, oferuje również łączność Bluetooth. Przez to z łatwością możesz go połączyć ze smartfonem i zdalnie obsługiwać aparat.

Atrakcyjne oferty aparatów Canon znajdziesz w gazetkach reklamowych polskich marketów z elektroniką na https://www.promoceny.pl/gazetki/

Lustrzanki Canon EOS 800D i 77D są podobnie jak EOS M6 wyposażone w 24,2 Mpix matrycę APS-C z technologią Dual Pixel CMOS AF oraz w procesor DIGIC7. Jej sensory pracują z czułością ISO 100-25600 z możliwością rozszerzenia do 51200. Producent zapewnia, że nowe aparaty oferują najszybszy na świecie autofokus w trybie Live View - ostrość ustawi się już w ciagu 0.03 sekundy. Moduł autofokusa ma aż 45 punktów AF i wszystkie są krzyżowe. Obie lustrzanki lustrzanka Canon​oferują również czujnik pomiaru światła RGB+IR o rozdzielczości 7560 pikseli. Jeśli wybierzesz tryb seryjny, możesz fotografować z prędkością 6 kl./s.

Nowe aparaty dają możliwość rejestrowania filmów z rozdzielczością Full HD 60p. Podczas filmowania można korzystać z trybu HDR Movie Shooting, umożliwiającego rejestrację większej liczby detali obrazu. Jest także 5-osiowa cyfrowa stabilizacja obrazu, przydatnej podczas kręcenia filmów z drżącej ręki.

Canon EOS 77D, został zaprojektowany dla bardziej zaawansowanych użytkowników niż model EOS 800D, oferuje także większą kontrolę i możliwość dostosowania do własnych potrzeb. Ma także dodatkowy, monochromatyczny ekran LCD na górnym panelu, gdzie w dowolnym momencie można odczytać parametry fotografowania. Nowe lustrzanki mają również łączność Wi-Fi i NFC oraz technologię Bluetooth LE. Dzięki tym funkcjom można łatwo przesyłać zdjęcia i filmy do kompatybilnych urządzeń mobilnych.

Udostępnij:

Polecamy

Przeczytaj