• Kreuj własną rzeczywistość!
  • kontakt@redfish.org.pl

Kalendarz tanich zakupów - sierpniowe promocje na aparaty

Kalendarz tanich zakupów - sierpniowe promocje na aparaty

Kiedy zaczynasz poszukiwanie odzieży? Który miesiąc jest najlepszy, by kupować sprzęt AGD i RTV?

Istnieje wiele rozwiązań, dzięki którym można przewidzieć, w których miesiącach kupić towary w atrakcyjnych cenach. Warto pamiętać, że ceny zależą od kilku zasadniczych czynników, m.in. pory roku, świąt, sezonów kolekcji, potrzeb kupujących.

Poniżej prezentujemy kalendarz shoppingowy, który pozwoli kupować atrakcyjnie i tanio.

Terminarz zakupów

Styczeń

Styczeń to doskonały miesiąc,by kupować ubrania jesienno-zimowe. Jest to czas na kolekcje wiosenne, a to oznacza konieczność wyprzedaży ciepłych swetrów, płaszczy i kurtek, robiąc w ten sposób miejsce na nowe produkty. Obniżki sięgają nawet 70%.

Warto również planować wakacje, oszczędzając do 40%

Luty

W lutym nadal trwa wyprzedaż jezienno-zimowa. Jest to doskonały czas, by kupić garnitur. W połowie miesiąca boom przeżywają walentynkowe czekoladki, tańsze są także akcesoria samochodowe.

Marzec

Jest to miesiąc pośredni pomiędzy feriami zimowymi a wakacjami, warto więc zainteresować się plecakami w walizkami. Tańszy jest także sprzęt narciarski, gdyż sprzedawcy myślą głównie o sezonie rowerowym.

Kwiecień

W kwietniu często wypada Wielkanoc i promocje wielkanocne, a to oznacza tańsze słodycze i akcesoria świąteczne. Pojawiają się również wyprzedaże międzysezonowe, w niższej cenie można kupić np. sneakersy, czyli wygodne buty sportowe na co dzień.

Maj

Maj zdominowany jest przede wszystkim przez Dzień Matki, a tym samym taniej można kupić odzież, damskie akcesoria, perfumy, torebki i portmonetki. W maju zaczyna się również

wyprzedaż zimowych opon.

Czerwiec

W czerwcu warto pomyśleć o zimowych wyjazdach. Pod koniec miesiąca, w okolicach Dnia Ojca, taniej można kupić podstawowe narzędzia ogrodowe, m.in. młotek, kombinerki, basen ogrodowy.

Lipiec

Lipiec to idealny czas na zakup odzieży, obuwia i akcesoriów letnich, wiele propozycji jest nawet 80% tańsze.

Sierpień

Drugi miesiąc wakacji oznacza, że letni wypoczynek zbliża się ku końcowi.W tym miesiącu warto kupować akcesoria plażowe i zagraniczne wakacje. Spadają też ceny walizek i akcesoriów podróżnych oraz aparatów.

Wrzesień

akcesoria fotograficzne

Początek roku szkolnego to boom na akcesoria szkolne. Tańsze są także klimatyzatory, choć te cieszą się mniejszym zainteresowaniem. Podobnie jest z rowerami, których ceny spadają po zakończeniu sezonu.

Październik

Idealny czas na zakup obuwia sportowego. Chłodniejsze dni to znak, że sklepy zaczynają sprzedaż obuwia zimowego, stąd przeceny obuwia sportowego, które nie nadaje się na mróz isnieg.

Listopad

W listopadzie warto pomyśleć o zabawkach i akcesoriach kuchennych. Jest to czas przygotowywania oferty świątecznej, a to oznacza przeceny starszych ​produktów.

Grudzień

Wbrew pozorom zbliżające się święta Bożego Narodzenia nie oznaczają wzrostu cen, wprost przeciwnie, każdy chce sprzedać jak najwięcej, a konkurencja jest spora, dlatego też w grudniu można znaleźć wiele atrakcyjnych obniżek – taniej kupimy sprzęt elektroniczny, filmy, książki czy alkohol.

Znając kalendarz zniżek, znacznie łatwiej zaplanować zakupy i oszczędzać.

Udostępnij:

Polecamy

Przeczytaj