• Kreuj własną rzeczywistość!
  • kontakt@redfish.org.pl

Nowoczesne prezenty dla nastolatka

Nowoczesne prezenty dla nastolatka

Podczas, gdy dla dziecka stosunkowo łatwo znaleźć prezent spośród wielu zabawek, tak dla nastolatka sprawa staje się bardziej problematyczna. Presja rówieśników na gadżety jest na tyle duża, że prędzej czy później będziesz musiał się z nią zmierzyć. Zobaczcie nasz subiektywny, ale bardzo przydatny przegląd prezentów dla nastolatków.

Tablet

Prezent uniwersalny, bo polecany nie tylko dla nastolatków, ale równie często wybierany jako podarunek na pierwszą komunię świętą. Młodzież w tym wieku już od dawna ma do czynienia z tabletami, a kolejne święta to okazja do wymiany sprzętu na nowszy model. Tablety multimedialne różnią się od siebie parametrami. Jeśli twoje dziecko ma już duży model do oglądania filmów o przekątnej 10 lub więcej cali, może nadszedł czas na mniejsze urządzenie?

Czytnik e-booków

Może służyć jako zachęta do czytania dla osób, które raczej omijają książki. Przyda się także jako pomoc dla tych, którzy dużo i często czytają, ale brakuje im już miejsca na półkach w mieszkaniu na kolejne papierowe wydania. Czytnik zaoszczędzi miejsce w pokoju, odciąży twój kręgosłup (książki przecież woje ważą), a także oszczędzi wzrok, ponieważ czytanie na e-papierze jest zdrowsze dla oczu niż na świecącym ekranie tabletu. Czytniki e-boków dobrej jakości znajdziesz już za 300 zł, co stanowi równowartość około 10 książek.

Słuchawki

Jeśli masz w domu melomana, który nie widzi świata poza muzyką, pomyśl o słuchawkach dla niego. Wybierając te wysokiej jakości, możesz liczyć na to, że w domu wreszcie zapanuje cisza. Sam obdarowany będzie zachwycony nienaganną jakością ścieżki dźwiękowej, niezakłóconej przez szumy. Dobre słuchawki docenią także miłośnicy gier komputerowych oraz biegacze, którzy trenują z muzyką w tle.

Aparat cyfrowy

Mimo, że aparat każdy z nas ma w tej chwili w smartfonie, cyfrówka to dobry pomysł na prezent. Nie trzeba jej ładować co kilka godzin i ma sporą pojemność na karcie.

Powerbank

Powerbank to opcja dla tych, którzy przez cały czas chcą być online. Jeśli bliski ci nastolatek jeszcze nie dysponuje tym urządzeniem, umieść je na liście kamera​prezentów a zachwycisz latorośl.

 Smartwatch Samsung Galaxy Watch 3

To nowoczesny zegarek sportowy, który ułatwia trening i umożliwia obsługę najważniejszych funkcji smartfona bez konieczności trzymania go w dłonie.

Kamera sportowa

Jeśli nastolatek lubi sporty ekstremalne lub jazdę na rowerze, taki drobiazg nagra jego wyczyn a tobie pomoże się zapoznać z jego kolejnym rekordem. Taki filmik można również umieścić w sieci, co jest ważne dla młodego człowieka, chwalącego się osiągnięciami w grupie.

Szukasz trafionego prezentu dla nastolatka? Sprawdź promocje  Electro. Skorzystaj z kuponów rabatowych i kup nowoczesny prezent w dobrej cenie! 

 

Udostępnij:

Polecamy

Przeczytaj